Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. (Seneca)

Naujienos
Antikorupcijos komiksai

Minint Tarptautinę antikorupcijos dieną, mokyklos 5-10 klasių mokiniai kūrė komiksus, kuriuose mėginta atskleisti jų požiūrį į korupciją. Sukurtuose darbuose pavaizduotos istorijos, kaip jų herojai imasi papirkinėjimo bei sulaukia konkrečių pasekmių, problemų.

 
Ačiū diena

Sausio 11 d. minima tarptautinė žodžio Ačiū diena. Lietuvių ir užsienio kalbų metodinė grupė organizavo akciją - laiškas. Mokiniai rašė laiškus Laisvės gynėjams lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbomis. Iš jų sukūrė simbolinį atminimo medį - AČIŪ!

 
Laisvės banga

2019-01-11 Pavasario pagrindinės mokyklos 7a klasės mokinukai ir mokytojai: I.Mikulskienė, R. Januševičienė, P. Bružas dalyvavo M. Račkausko gimnazijos ir Senamiesčio pagrindinės mokyklos organizuotoje pilietinėje akcijoje „Laisvės banga“.

Daugiau...

 
Atmintis gyva, nes liudija

2019-01-11 Mokyklos bendruomenė kartu su visa Lietuva prisimindami ir pagerbdami už šalies laisvę 1991-ųjų sausį kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ ir pilietinėje iniciatyvoje „Neužmirštuolė“, įsisegdami neužmirštuolės žiedą prie savo širdies, kaip atminties ir pagarbos ženklą.

Skaityti daugiau...
 
Padėkos raštas

Sausio 11 d. Mažeikių Kultūros centre buvo pagerbti geriausi 2018 metų rajono sportininkai ir komandos. Mūsų mokykla už sporto populiarinimą, aukštus sportinius pasiekimus bei mokyklos ir savo krašto garsinimą apdovanota Europos Parlamento nario Br. Ropės padėkos raštu.


 
Sveikiname!

Sausio 11 d. Palangoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės kvadrato varžybos. Mergaičių komanda iškovojo I-ąją vietą ir teisę dalyvauti finalinėse kvadrato varžybose, kurios vyks vasario mėn. pradžioje. Berniukai liko III-ioje vietoje. Komandas varžyboms ruošė mokytojai Virginijus Januševičius ir Vidmantas Sakalauskas.


 
Tarptautinis projektas „Draugystės pynė“

Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte „Draugystės pynė“, kurį organizavo Klaipėdos miesto Martyno Mažvydo progimnazija, Klaipėdos lopšelis-darželis „Sakalėlis“ ir Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinė taryba. Prie iniciatyvos prisijungė ir 6 lituanistinės mokyklos: Bergeno Europos mokykla (Nyderlandai), Carrickmacross lituanistinė mokykla ,,Saulės Zuikučiai“ (Airija), Islandijos lituanistinė mokykla „Trys spalvos“, Korko lituanistinė mokykla „Banga“ (Airija), Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykla (Lenkija), Vasario 16-osios gimnazija (Vokietija).

Projekto tikslas – paminėti tarptautinę neįgaliųjų dieną, norint atkreipti vaikų dėmesį į pagalbą neįgaliesiems. Per technologijų pamokas, pagalbos mokiniui specialistų užsiėmimus mokiniai ir jų mokytojai L.Malinauskaitė, A.Muturas, R.Januševičienė, Ž. Venciuvienė pynė draugystės apyrankes, pasidarė bendrą rankų su apyrankėmis nuotrauką. Ji eksponuojama kūrybinių darbų parodoje Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje, šios ugdymo įstaigos bei Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centro tinklapiuose nuo 2019 metų sausio 1 iki 31d.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>