Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. (Seneca)

Naujienos
Diena be automobilio

Nuo 09-17 iki 09-23 vyko judumo savaitė. Tradiciškai „Gamtininkai“ visiems priminė, kad rugsėjo 22 d. minima akcija "Diena be automobilio". Nuo ryto mokiniai pasitiko automobilius, einantiems į mokyklą uždavinėjo klausimus. Mokytojai, mokiniai ir tėveliai už teisingus atsakymus buvo skatinami prizais. Džiaugiamės, kad buvo daug dalyvių bei teisingų atsakymų. Tai parodo, kad akcija skatina tausoti bei mylėti gamtą.

 

Skaityti daugiau...
 
Olimpinės varžytuvės

2018 09 21 Linksmai nusiteikę Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo linksmosiose Olimpinėse varžytuvėse. Prie 1-4 klasių estafečių prisijungė ir jaunieji draugai iš lopšelio-darželio "Linelis". 5-7 klasių Olimpinių varžytuvių startą pradėjo šauniosios klasių auklėtojos. Taip pat vyko 8 klasių krepšinio bei 9-10 klasių tinklinio varžybos.

Skaityti daugiau...
 
Judėjimas kitaip

2018-09-20 Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai dalyvauja judumo savaitės renginiuose. Šiandieną ketvirtokai paspirtukais vyko pas jauniausius draugus į lopšelį-darželį "Delfinas", į bendrą mankštą.

Skaityti daugiau...
 
Erasmus+ klubo narių krikštynos

2018 09 19 Erasmus+ klubo vadovės Dalia ir Ingrida organizavo narių krikštynas. Būsimi klubo nariai atlikdami įvairias užduotis parodė savo žinias, išmanumą, o priėmę priesaiką tapo pilnaverčiais klubo nariais.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos mokyklų 2017-2018 m. m. žaidynių NUGALĖTOJAI!

Rugsėjo 18 d. Vilniuje, Valdovų rūmuose vyko iškilmingas 2017 – 2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojų apdovanojimas. Šventės dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Seulo olimpinių žaidynių čempionas Gintautas Umaras ir sidabro laimėtoja Laimutė Barkauskaitė.

Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla tapo progimnazijų ir pagrindinių mokyklų antros grupės nugalėtoja ir gimnazijų, vidurinių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų pradinio ugdymo klasių nugalėtoja.

Nugalėtojai apdovanoti Taurėmis, piniginiais prizais.

Šventėje dalyvavo geriausi mokyklos sportininkai, kūno kultūros mokytojai Virginijus Januševičius ir Vidmantas Sakauskas. Dalyviams buvo surengta pažintinė ekskursija po Valdovų rūmus.

Jau duotas startas 2018 – 2019 m. m. mokyklų žaidynėms. Pavasariečiai ruošiasi ir tikisi sėkmingai dalyvauti.

Skaityti daugiau...
 
Gamtininkų ir technologų krikštynos

Saulėtą rugsėjo 13 dienos popietę būrelis 5-8 kl. mokinių, įveikę Juodpelkio parko „kalnus“, sportines kliūtis, atlikę sveikuoliško maisto degustaciją ir davę priesaiką, tapo pilnaverčiais technologų ir gamtininkų būrelių nariais. Suteiktas krikšto vardas primins, kad esame gamtos dalis ir turime dėl jos nuveikti nors ir nedidelius, bet prasmingus darbus.

 
Europos judumo savaitei įpusėjus

Nuo rugsėjo 17 d. Europos judumo savaitė mokykloje prasidėjo linijinio šokio ritmu, JustDance maratonu. Taip pat akcijoje "Apibėk mokyklą" startavo pirmokai bei prisijungė 2 ir 3 klasių mokiniai.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>