Gamtosauginių mokyklų programos narė

Reklaminis skydelis

PrisijungtiLankomumas

Turinio peržiūrėjimai : 389311

Dabar naršo

Mes turime 2 svečius online

Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. (Seneca)

Naujienos
Atmintis gyva, nes liudija

Mokyklos bendruomenė kartu su visa Lietuva pagerbė už šalies laisvę 1991-ųjų sausį  kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones. Iš pat ryto, 8 valandą,  prasidėjo pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Kiekviename mokyklos lange dešimčiai minučių uždegė vienybės ir atminimo žvakes, tylos minute pagerbė žuvusiųjų atminimą. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Uždegdami atminimo žvakeles, prisiminėme tuos, kurie kovojo už Lietuvą ir žuvo dėl jos Laisvės. Prisiminėme visus, kurie išmokė branginti ir saugoti savo Tėvynę.

Tą dieną mokiniai ir mokytojai aktyviai prisijungė ir prie pilietinės akcijos – “Neužmirštuolė”, kuri kvietė įsisegti neužmirštuolės žiedą prie savo širdies kaip atminties ir pagarbos ženklą.

Skaityti daugiau...
 

Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. (Seneca)

 
Kalėdinis koncertas

2017 12 19 gražia tradicija tapęs Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos kalėdinis koncertas visai bendruomenei "Kalėdų belaukiant" atnešė šventinę šilumą, kalėdinę nuotaiką, apgaubė muzikos jaukumu...

Skaityti daugiau...
 
Gerumo akcija

Gruodžio mėnesio pradžioje mokyklos bendruomenė dalyvavo „Gerumo akcijoje“, kurios metu paruošė kalėdines dovanėles vienišiems seneliams, neturintiems artimųjų. Aktyviai šioje akcijoje dalyvavo mūsų pradinių klasių: 1a,1b, 2b, 3a, 4a, 4b ir 4c mokiniai. Taip pat labai aktyvios buvo: 5a, 5b, 8a, 8b klasės. Ypač geranoriškumu ir dosnumu išsiskyrė 3a klasė su auklėtoja I.Meškauskiene, 5a klasė ir jos vadove Ž.Venciuviene ir 8a klasė su auklėtoja K. Eidintaite.
Tikimės, kad mūsų kuklios kalėdinės dovanėlės sušildys vienišų žmonių širdis šiuo šventiniu laikotarpiu. Mokytoja V.Juodeikienė ir 10 a klasės mokiniai.

 
Žiemos arbatinė

2017 12 14 Mokykloje veikė žiemos arbatinė. Daugelis žino, kad arbata yra sveikatos šaltinis. Tuo galėjome įsitikinti ir mes, pakvietę mokinius paragauti natūralios ekologiškų žolelių arbatos, pagardintos šeivamedžio žiedų sirupu. Susidomėjimas pranoko lūkesčius.
Malonu buvo stebėti mokinius, geriančius arbatą laikinai įrengtoje arbatinėje, skambant kalėdinėms dainoms.
Tikimės, kad ši arbatinė dar ne kartą visus pradžiugins sveiku gėrimu bet ir sveikuoliškais saldumynai. Organizatoriai - 10 a klasės mokiniai.

 
Matematikos konkursas "Skaičių labirintuose"

2017 12 14 Pavasario pagrindinės mokyklos aštuntokų komanda dalyvavo tarpmokykliniame matematikos konkurse "Skaičių labirintuose" Merkelio Račkausko gimnazijoje.

Kaip ir visada „pavasariečiai“ pasirodė puikiai. Sveikiname mokinius ir mokytoją Virginiją Taunę užėmus I-ąją vietą.

 
Tiksliųjų mokslų savaitė

2017 12 04-08 dienomis vyko Tiksliųjų mokslų savaitė. Mokiniai varžėsi mintino skaičiavimo konkurse, jėgas išbandė matematikos olimpiadoje, 6-8 klasių mokinių komandos rungėsi tiksliųjų mokslų konkurse.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>