Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. (Seneca)

Naujienos
Mokyklinės uniformos!!!

Birželio 10 d. 13 val. kviečiame į mokyklinių uniformų mugę. Galėsite parduoti, pirkti, dovanoti savo vaikų dėvėtas uniformas. Uniformos turi būti švarios, tvarkingos. Jei atvykti patys negalėsite, galite kreiptis pagalbos į klasių vadovus - perduokite uniformas su prisegta norima kaina ir savo kontaktiniais duomenimis. Pirkėjas galės su jumis susisiekti ir suderinti įsigijimo sąlygas.

Naujas uniformas galėsite užsisakyti birželio 11 d. pagal sudarytą grafiką.

Mugė ir naujų uniformų matavimai vyks mokyklos sporto salėje, laikantis nustatytų saugumo reikalavimų.

Pridedamas naujų gaminių kainininkas. Prašoma turėti pinigų prekėms apmokėti, nes firma atvyksta su produkcija, tad prisimatavus tinkamą uniformą, iš karto galėsite ją įsigyti. Tiems, kam bus reikalingos korekcijos ar neturės tinkamos prekės, apie jos pristatymą kiekvienas pirkėjas bus informuojamas individualiai. Kadangi keičiasi mokyklos statusas ir pavadinimas, naujus mokyklos ženkliukus galėsite įsigyti rugsėjo mėnesį.

11.00 – 12.30 val.  būsimi pirmokai

12.30 – 13.30 val. būsimi antrokai

13.30 – 14.30 val.  būsimi trečiokai

14.30 – 15.30 val.  būsimi ketvirtokai

15.30 – 16.30 val. būsimi penktokai

16.30 val. – visi norintys iš dalykinių klasių

 
„Vaikai – gyvenimo gėlės“

Žemė puošiasi žiedais – štai kiek jų išsiskleidė mūsų mokykloje! Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse vykdytos akcijos „Vaikai – gyvenimo gėlės“ akimirkose bendras 1–4 klasių mokinių šokis “Sėjau rūtą”.

Sveikiname visus vaikus ir jų tėvelius! Už šokį ir puikias emocijas dėkojame choreografijos mokytojai ir dalyviams! Renginį organizavo mokyklos VGK ir choreografijos mokytoja

 
„Žalingiems įpročiams – NE“

Gegužės 31-oji, tai Pasaulinė diena be tabako. Šią dieną visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti. Visuomenė skatinama susipažinti su rūkymo žala ir pasauline tabako epidemija. Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos moksleiviams gegužės 31 dieną visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Draugšienė vedė pamoką „Žalingiems įpročiams – NE“. Diskusijos metu išsiaiškinome rūkymo žalą, aptarėme kitas galimybes kaip jaunimui galima bendrauti be cigaretės.

„Pats geriausias gyvenimo prailginimo būdas – nustoti jį trumpinti“ (Seneka).


 
Respublikinė konferencija „STEAM-UKAI MENE“

Gegužės 20 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo respublikinėje pradinių klasių konferencijoje „STEAM-UKAI MENE“. Ją organizavo Vilniaus Maironio progimnazija. Konferencijoje savo vykdomas veiklas pristatė Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šaulių, Klaipėdos, Alytaus, Kaišiadorių, Radviliškio ir Mažeikių Pavasario mokyklos mokiniai.

Ačiū Mantei ir Vakarei iš 3a, Vestai ir Nidai iš 4b, kurios padėjo mokytojoms Rimai Tokarczyk ir Ramunei Šakinskienei pristatyti vykdomą STEAM veiklą mokykloje.


 

 
Džiugi žinia!

2021 m. gegužės 18 d. mokyklą pasiekė džiugi žinia. Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija įvertino mokyklos Fizinio aktyvumo skatinimo veiklos planą ir priėmė sprendimą pripažinti Pavasario pagrindinę mokyklą aktyvia mokykla.


 

 
Tarptautinė Šeimos diena

Puiki ta gegužė. Svaigina trapi lapija, ūkais graibstosi baltaskarės ievos, skleidžia pumpurus obelų sodai...

Pačiu gražiausiu metu laiku, kai žemė išgyvena patį gražiausią sodų žydėjimo metą, gegužės 13 ir 17 dienomis 5c ir 5b klas mokiniai pakvietė savo tėvelius į šeimų popietę, skirtą tarptautinei Šeimos dienai paminėti. Kad ir nuotoliu, vaikai tėvelius džiugino savo atliekamomis dainomis, pagrotomis melodijomis, šiltais padėkos žodžiais, šokiu bei pakvietė dalyvauti viktorinose. Juk tik šeimoje galime būti laimingi, suprasti ir išklausyti. Smagu pabūti kartu.

Skaityti daugiau...
 
Šaunus geografas

 

XX nacionalinis mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas buvo sėkmingas ir Domantui Turčinskui iš 6d klasės. Iš 191 dalyvių jis pateko į geriausių 10-tuką. Surinkęs 150 taškų, pelnė 7 vietą. Nuo pirmos vietos atsiliko tik 7 taškais. Džiaugiamės, turėdami tokį šaunų geografą.

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>