Mokomės ne mokyklai, o gyvenimui. (Seneca)

Naujienos
Viktorina „Lietuvos pergalės", skirta Vasario 16 d. paminėti

2020 02 13 5-6 klasių mokinių komandos susirinko į viktoriną „Lietuvos pergalės“, skirtą 1918 m. Vasario 16 d. Mokiniai parodė savo žinias apie Lietuvą: nagrinėjo istorinius šaltinius, sprendė interaktyvų testą, ant dėlionės dalių kūrė ir pristatė sveikinimą Lietuvai. Visiems puikiai sekėsi, bet nepralenkiama buvo 5d klasės komanda, užėmusi I vietą.

 
Fotografijos paroda „AŠ - LIETUVOS PILIETIS

2020 02 13 Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje atidaryta fotografijos parodą „AŠ - LIETUVOS PILIETIS“. Šioje parodoje dalyvauja ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Jų nuotraukos skirtos Lietuvos gimtadieniui paminėti.

 
Konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“

2020 02 12 mūsų mokykla prisijungė prie, visoje Lietuvoje vykusio, konkurso “Lietuvos istorijos žinovas". Mokiniai turėjo atsakyti į 30 atvirų klausimų apie Lietuvą. Lietuvos istorijos žinovo vardą laimėjo Joris Šarpnickas 7a.

 
Matematika kitoje rdvėje

2020 m. vasario 12 dieną 2 a klasės mokiniams matematikos pamoka išsikėlė į kitas erdves. Pamokos tikslas – parodyti moksleiviams, jog mintinas skaičiavimas gali būti netgi greitesnis, nei naudojantis skaičiuotuvu ar kompiuteriu. Ačiū IT mokytojai Vilmai Bernotienei, kuri padėjo išaiškinti greitai mintinai skaičiuoti gebančius mokinius. Mokytoja Rima Tokarczyk.

 
Ketvirtokų „Proto mūšis”

Vasario 12d. Kalnėnų progimnazijoje vyko ketvirtokų „Proto mūšis“. Pavasario pagrindinės mokyklos ketvirtokų komanda užėmė garbingą trečią vietą. Šaunus buvo konkursas, - įdomios užduotys privertė pasukti galvas. Po užduočių laukė ledai ir saldūs apdovanojimai! Komandą lydėjo mokytojos I. Sakauskienė ir G.Šiurienė.

 
Kviečiame visus aktyviai dalyvauti!

 
Literatūros pamokos kitaip "Meilės grožis ir tragizmas literatūroje"

2020-02-11 mūsų mokyklos 8a ir 8b klasės mokiniams vyko literatūros pamokos kitaip "Meilės grožis ir tragizmas literatūroje". Pamokas vedė mūsų socialinių partnerių - M. Račkausko gimnazijos 4b klasės mokiniai Justinas Viskantas, Karolina Šakytė, Domas Tydikas, Monika Kleinauskaitė, Karolina Jasaitė. Aštuntokai, paskirstyti į grupes, turėjo atsakyti į klausimus ir parodyti, ko išmoko per I pusmetį, suvaidinti literatūrinį personažą ar jo savybę ir sukurti ketureilį. Pamoka visi liko patenkinti. Ačiū mokytojai R. Giniotienei


 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>